Middag van barmhartigheid

Met Kerstmis vieren we dat Jezus 2024 jaar geleden op aarde is geboren, maar ook dat Hij nú, in het jaar 2024, elk van ons op een bijzondere manier wil komen bezoeken. De Advent is de tijd waarin we ons voorbereiden op dat bezoek. Zoals de heilige Johannes de Doper riep: “bereidt de weg van de Heer, maakt zijn paden recht!”

U kunt zich op Kerstmis voorbereiden door meer te bidden, door elke dag het Evangelie te lezen, maar vooral ook door te biechten. In het sacrament van de Biecht vergeeft God, door de priester, al onze zonden en maakt ons hart zo helemaal schoon en vrij om het feest van Kerstmis in alle vreugde te vieren.

Op zondag 22 december van 13.30 – 15.30 uur bent u van harte welkom bij de Middag van Barmhartigheid in de Bedevaartkapel. Er zullen meerdere priesters beschikbaar zijn voor het horen van de biecht. Ook is er Eucharistische Aanbidding, omlijst door muziek. Tevens is er de mogelijkheid om vragen te stellen over dit sacrament, bijvoorbeeld als u voor het eerst (of sinds lange tijd) komt biechten.

Voor meer informatie over de Biecht en een gewetensonderzoek, klik op de onderstaande links:

Volwassenen
Jongeren
Kinderen

Het evenement is afgelopen.

Datum

dec 22 2024
Verlopen!

Tijd

13:30 - 15:30

Categorie

QR code