Weekprogramma Bedevaartcentrum


Het Bedevaartsterrein is vanaf zondag 26 maart iedere dag geopend van 8:30 uur tot 19:30 uur.
Eucharistievieringen door de week om 12:00 uur in de Genadekapel, behalve op donderdag, dan om 19.00 uur.
Eucharistievieringen Zondag in de Genadekapel om 9:00 uur en in de Bedevaartkapel om 10.30 uur en om 16.00 uur, aansluitend processie en ontmoeting.
Rozenkrans: 20 minuten voor aanvang H. Missen, behalve Hoogmis op zondag. Iedere 1e Zondag van de maand 16.30 uur Gezongen Gregoriaanse Vespers door het Schola Cantorum Kennemerland in de Genadekapel
Iedere vrijdag 15.00-18.00 uur Aanbidding: 15.00 uur Kruisweg en rozenhoedje van Barmhartigheid; stil gebed en om 17.30 uur Vespers en zegen.
Dagelijks biechtgelegenheid in de Bedevaartkapel van 14.00 uur tot 15.30 uur.

Dinsdag 30 mei
12.00 uur Eucharistie viering

Woensdag 31 mei
12.00 uur Eucharistie viering
Misint.: Voor pater Jan van Luijk in nagedachtenis van zijn jaartijden

Donderdag 1 juni
19.00 uur Eucharistie viering
Misint.: Voor de zielenrust van de overleden leden van de Religieuze Familie
            van het Mensgeworden Woord

Vrijdag 2 juni
12.00 uur Eucharistie viering
Misint.: Voor de heiligheid en de volharding van alle leden van de Religieuze Familie
            van het Mensgeworden Woord
            Voor de bekering van familieleden
15.00-18.00 uur Aanbidding: 15.00 Kruisweg en rozenhoedje van Barmhartigheid;
stil gebed en om 17.30 uur Vespers en zegen

Zaterdag 3 juni
1e Zaterdagbedevaart
11.30 uur Biechtgelegenheid
11.30 uur Rozenkransgebed
12.00 uur Eucharistie viering
Misint.: In dierbare herinnering Piet Out en dochtertje Aafke Jakoba
14.15 uur Uitstelling Stille Aanbidding
15.00 uur Lof
TreinBus: er rijdt een speciale bus vanaf station Castricum V. 11.10u naar de Kapel.
Aansluitende treinen: Amsterdam V. 10.27u/10.42u Castricum A. 10.51u/11.06u.
Haarlem V. 10.42u Castricum A. 11.03u.
Terug: Bus vertrekt vanaf Kapel om 16.00u.

Zondag 4 juni - 1e Pinksterdag
09.00 uur Gelezen Eucharistie viering
10.30 uur Eucharistie viering
Koor: Ubi Caritas
Misint.:
Zr. Humilia
Broeder Wiro
In dierbare herinnering Piet Out en dochtertje Aafke Jakoba
Gerard van Roode en familie van Roode-Leuven
Overleden Alida Pot-Pastoor en familie
en zegen over kinderen en kleinkinderen
Voor Jan Oomes
Jan Birekoven
Familie Birekoven-Himmelreich
Gerard Vreman en ouders
Wil Vreman
Marcel Brons
Frans Harren
Bram
Moeder en Dik Veld
Zuster Bertilla
Willy Heil
Zieke familie Heil
Familie Kager
Gerard Engeln
Mike en familie
16.00 uur Eucharistie viering, aansluitend processie en ontmoeting
16.30 uur Gezongen Gregoriaanse Vespers door Schola Cantorum Kennemerland

Maandag 5 juni - 2e Pinksterdag
10.30 uur Eucharistie viering
Koor: Jubilate
Eucharistie viering van 12.00 uur vervalt
12.00 uur Bedevaart Polen
9:45 tot 17:30 uur Themadag voor jongeren 17 - 27 jr Verder op Weg met Christus

Dinsdag 6 juni
12.00 uur Eucharistie viering
Misint.: Gerard van Roode en familie van Roode-Leuven
            Voor de algemeen overste van de congregatie van de Dienaressen van de Heer en
            de Maagd van Matará
13.00 uur Bedevaart van bewoners en vrijwiligers/familie van zorgcentrum St. Nicolaashof en
                 de Gouwzee (Zorgcirkel, Volendam)

Woensdag 7 juni
12.00 uur Eucharistie viering
Misint.: Voor de leden van de Vrienden van Kapel
             Voor de weldoeners van de congregatie van de Dienaressen van de Heer en
             de Maagd van Matará

Donderdag 8 juni
19.00 uur Eucharistie viering

Vrijdag 9 juni
12.00 uur Eucharistie viering
15.00-18.00 uur Aanbidding: 15.00 uur Kruisweg en rozenhoedje van Barmhartigheid;
stil gebed en om 17.30 uur Vespers en zegen

Zaterdag 10 juni
12.00 uur Eucharistie viering

Zondag 11 juni
09.00 uur Gelezen Eucharistie viering
10.30 uur Eucharistie viering
Koor: Ubi Caritas
12.00 uur Bedevaart parochie St. Jan de Doper, Langedijk
13.00 uur Doopsel Deniz Louis Sountheranayagam
14.00 uur Doopsel Joop Vermeer
16.00 uur Eucharistie viering, aansluitend processie en ontmoeting

Maandag 12 juni
12.00 uur Eucharistie viering

Dinsdag 13 juni - Tweede Fatimadag, Toewijding aan het Onbevlekt Hart van Maria
12.00 uur Eucharistie viering (Bedevaartkapel)
Misint.: Voor Maria Adelaar-Schoemaker
14.00-15.30 uur Aanbidding

Woensdag 14 juni
12.00 uur Eucharistie viering

Donderdag 15 juni
19.00 uur Eucharistie viering

Vrijdag 16 juni
12.00 uur Eucharistie viering
15.00-18.00 uur Aanbidding: 15.00 uur Kruisweg en rozenhoedje van Barmhartigheid
stil gebed en om 17.30 uur Vespers en zegen

Zaterdag 17 juni
12.00 uur Eucharistie viering

Zondag 18 juni - Feest van het H. Sacrament
09.00 uur Gelezen Eucharistie viering
10.30 uur Eucharistie viering
Koor: Ubi Caritas
Aansluitend processie met het H. Sacrament met koor en fanfare
16.00 uur Eucharistie viering, aansluitend processie en ontmoeting

 

¬ terug naar boven


Agenda Gastenhuis/Conferentiecentrum


Juni
¬ 2-4 juni         Weekend Jong katholiek
¬ 5 juni            Verder op Weg met Christus. De Weg van Zijn Roeping voor Mij
¬ 9-11 juni        Alliance of Two Hearts
¬ 11-16 juni      Iconen schilderen o.l.v. de heer P. van der Ploeg
¬ 16-18 juni      Weekend Jongerengroep Hilversum

¬ terug naar boven


 Activiteitenagenda van de 'Blauwe Zusters'


Volwassencatechese georganiseerd door de 'Blauwe Zusters'.
De avonden zijn van 19:30 t/m 21:00 uur

Missionair Centrum, Hoogeweg 65, Heiloo

Cursus Genesis tot Jezus
 
Deze cursus is bedoeld om een beter beeld te krijgen van de Bijbel, waarin we lezen hoe Gods band van liefde met ons mensen in de verschillende verbonden die Hij met Zijn volk gesloten heeft, vorm heeft gekregen, uitlopend op het geven van Zijn eigen Zoon, Jezus. “Genesis tot Jezus” is een 7-delige Bijbelcursus van Dr. Scott Hahn en het St. Paul Center for Biblical Theology; in Nederland beschikbaar gemaakt door het Sint Paulus Instituut.
Deelname aan de cursus, die door de zusters gegeven wordt, is gratis.

DATA
2016: 23 november - 14 december 
2017: 8 februari - 15 maart - 28 maart - 3 mei - 7 juni

Meer informatie: zusters@olvternood.nl.
 

¬ terug naar boven


Agenda Bedevaarten 


Bedevaarten

​​¬ 31 mei: Bedevaart HH Matthias-Laurentiusparochie Alkmaar

¬ 3 juni: 1e Zaterdagbedevaart

¬ 5 juni: Bedevaart Polen

¬ 6 juni: Bedevaart van bewoners en vrijwilligers/familie van zorgcentrum St. Nicolaashof en de Gouwzee (Zorgcirkel, Volendam)

¬ 11 juni: Bedevaart parochie St. Jan de Doper, Langedijk

¬ 24 juni: Bedevaart Gerardus Majella parochie Utrecht

¬ 1 juli: 1e Zaterdagbedevaart

¬ 4-6 juli: Ziekentriduüm

¬ terug naar boven


Programma gastenhuis Onze Lieve Vrouw ter Nood


 
Maandag tot en met zaterdag
¬  07:15 uur Kloosterkapel: Lauden, aansluitend stille meditatie
¬  08:00 uur Kloosterkapel: H. Mis
¬  11:30 uur Genadekapel: Rozenkransgebed
¬  12:00 uur Genadekapel: H. Mis
¬  12:50 uur Kloosterkapel: Middaggebed
¬  15.00-18.00 uur Alleen op vrijdag, Genadekapel: Aanbidding: 15.00 uur Kruisweg en rozenhoedje van
                                                           Barmhartigheid, stil gebed en om 17.30 uur Vespers en zegen

Gedurende het verblijf is op aanvraag een persoonlijk gesprek met
een priester of zuster mogelijk.

Zondag *
¬  07.15 uur Kloosterkapel: Lauden
¬  08:30 uur Genadekapel: Rozenkransgebed
¬  09:00 uur Genadekapel: Stille Heilige Mis
¬  10:30 uur Bedevaartkapel: Gezongen Heilige Mis
¬  15:00 uur Genadekapel: Lof/Aanbidding van het Allerheiligste en Rozenkransgebed

* Geen Stille Aanbidding, meditatie en vespers

¬ terug naar boven


Op deze pagina


¬  Weekprogramma Bedevaartcentrum

¬  Agenda Gastenhuis/Conferentiecentrum

¬  Activiteitenagenda van de 'Blauwe Zusters'

¬  Agenda Bedevaartplaats

¬  Weekprogramma Klooster